Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl
