Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы
