Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Parents
mn: Үндэс

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mn: Үл зөвшөөрөгдөх сонголт илэрлээ. Сайтын админд хандана уу.
