Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (81 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Options
nl: Opties

en: All
nl: Alle

en: Up
nl: Omhoog

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Terms
nl: Termen

en: next
nl: volgende

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Down
nl: Omlaag

en: Close
nl: Sluiten

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Relations
nl: Relaties

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Taxonomy Manager
nl: Taxonomiebeheerder

en: Administer vocabularies with the Taxonomy Manager
nl: Woordenlijsten beheren met Taxonomy Manager

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
nl: Geavanceerde instellingen voor de taxonomiebeheerder

en: Vocabularies:
nl: Woordenlijsten:

en: Taxonomy Manager - %voc_name
nl: Taxonomiebeheerder  - %voc_name

en: No terms available
nl: Geen termen beschikbaar

en: CSV Export
nl: Exporteren naar CSV

en: Are you sure you want to delete all selected terms?
nl: Weet u zeker dat u alle geselecteerde termen wilt verwijderen?

en: Add new terms
nl: Nieuwe termen toevoegen

en: Mass term import (with textarea)
nl: Bulkimport van termen (via een tekstvlak)

en: One term per line
nl: Één term per regel

en: Merging of terms
nl: Samenvoegen van termen

en: Resulting merged term
nl: Samengevoegde term

en: Moving of terms
nl: Verplaatsen van termen

en: Parent term(s)
nl: Hoofdterm(en)

en: Delimiter for CSV File
nl: Scheidingsteken voor CSV-bestand

en: Whole Vocabulary
nl: Gehele woordenlijst

en: Terms to export
nl: Te exporteren termen

en: Exported CSV
nl: Geëxporteerde CSV

en: Export now
nl: Nu exporteren

en: No terms selected.
nl: Geen termen geselecteerd.

en: Are you sure you want to delete the following terms:
nl: Weet u zeker dat u de volgende termen wilt verwijderen?

en: Tool for administrating taxonomy terms.
nl: Hulpmiddel voor het beheren van taxonomietermen.

en: Add new vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: Edit vocabulary settings
nl: Woordenlijst-instellingen bewerken

en: No Vocabularies available
nl: Geen woordenlijsten beschikbaar

en: Search field is empty
nl: Zoekveld is leeg

en: No terms for deleting selected
nl: Geen termen om te verwijderen geselecteerd

en: Taxonomy Manager Autocomplete
nl: Taxonomiebeheerder automatisch aanvullen

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
nl: Deze term hoort bij een meertalige woordenlijst. Er kan een taal worden ingesteld.

en: No vocabulary with this ID available! Check this <a href="!list">list</a> for available vocabularies or <a href="!create">create</a> a new one
nl: Er bestaat geen woordenlijst met dit ID. Gebruik deze <a href="!list">overzicht van beschikbare woordenlijsten</a> of maak een <a href="!create">nieuwe woordenlijst</a>

en: no language
nl: Geen taal

en: Include synonyms
nl: Synoniemen bijvoegen

en: Search within selected language
nl: In geselecteerde taal zoeken

en: Move right
nl: Naar rechts verplaatsen

en: Move left
nl: Naar links verplaatsen

en: Add Translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Go to the term page
nl: Ga naar de term-pagina

en: Terms must be of the same language
nl: Termen moeten van dezelfde taal zijn

en: Invalid operation.
nl: Ongeldige actie.

en: Go to term page
nl: Ga naar de termpagina

en: Selected terms deleted
nl: Geselecteerde termen verwijderd

en: Changes successfully saved
nl: Veranderingen succesvol opgeslagen

en: Remove selection
nl: Selectie verwijderen

en: -- Switch vocabulary --
nl: -- Woordenlijst kiezen --

en: The Taxonomy Manager provides an additional interface for managing vocabularies of the taxonomy module. It's especially very useful for long sets of terms.
                       The vocabulary is represented in a dynamic tree view.
                       It supports operation like mass adding and deleting of terms, fast weight editing, moving of terms in hierarchies, merging of terms and fast term data editing.
                       For more information on how to use please read the readme file included in the taxonomy_manager directory.
nl: De Taxonomy Manager biedt een extra interface voor het beheren van woordenlijsten binnen de Taxonomy-module. Het is in het bijzonder behulpzaam bij lange lijsten met termen. De woordenlijst wordt weergegeven in een dynamische boomdiagram. Het ondersteunt handelingen zoals het in bulk toevoegen en verwijderen van termen, het snel aanpassen van wegingen, het verplaatsen van termen binnen hierarchiën, het samenvoegen van termen en het snel bewerken van taxonomietermen. Lees het readme-bestand in de folder van taxonomy_manager voor meer informatie over het gebruik van de module.
