Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Synonyms
ro: Sinonime

en: Parents
ro: Părinți

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Options
ro: Opţiuni

en: All
ro: Toate

en: Up
ro: Sus

en: next
ro: următorul

en: Select all
ro: Selectaţi tot

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Down
ro: Jos

en: Close
ro: Închideți

en: Translations
ro: Traduceri

en: Relations
ro: Relaţii

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ro: Am detectat o opţiune nepermisă. Vă rugăm să contactaţi administratorul sitului.

en: Toolbar
ro: Bara de unelte
