Taxonomy Manager (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: All
bn: সমস্ত
