Taxonomy Manager (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Export
bs: Izvezi

en: Add
bs: Dodaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Up
bs: Gore

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Down
bs: Dole

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bs: Primjećen je neispravan izbor. Molimo kontaktirajte administratora stranice.
