Taxonomy Manager (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Export
os: Экспорт

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
