Taxonomy Manager (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: All
se: Buot

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Close
se: Gidde
