Taxonomy Manager (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Search
cy: Chwilio

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Parents
cy: Rhieni

en: Export
cy: Allfudo

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Format
cy: Fformat

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr

en: Close
cy: Yn agos

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cy: Mae dewis anghyfreithlon wedi ei ganfod. Cysylltwch â gweinyddwr y safle.
