Taxonomy Manager (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Parents
he: אבות

en: Export
he: יצוא

en: Move
he: הזזה

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Up
he: עולה

en: Merge
he: מיזוג

en: Terms
he: מונחים

en: next
he: הבא

en: Select all
he: בחר הכל

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Down
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Confirmation
he: אישור

en: Search options
he: אפשרויות חיפוש

en: Translations
he: תרגומים

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Search String
he: מילת חיפוש

en: If you have selected one or more terms in the tree view, the new terms are automatically children of those.
he: אם בחרת תגית אחת או יותר בתצוגת העץ, התגיות החדשות יתווספו כילדים של התגיות הנבחרות.

en: Add new terms
he: הוספת תגיות חדשות

en: Merging of terms
he: מיזוג ערכים

en: Search under selected terms
he: חיפוש רק תחת תגית מסומנת

en: Search within selected language
he: חיפוש תגיות משפה נבחרת בלבד

en: Double Tree
he: עץ כפול
