Taxonomy Manager (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Parents
hr: Nadređeni

en: Export
hr: Izvezi

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Up
hr: Gore

en: next
hr: sljedeći

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Down
hr: Dolje

en: Translations
hr: Prijevodi

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hr: Otkriven je nepravilan odabir. Kontaktirajte administratora lokacije.

en: Toolbar
hr: Alatna traka
