Taxonomy Manager (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Export
kk: Экспорт

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: All
kk: Барлық

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы

en: Search under selected terms
kk: Белгіленген терминдер бойынша іздестіру
