Taxonomy Manager (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (122 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Parents
lt: Tėvai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Up
lt: Viršun

en: Merge
lt: Sujungti

en: Terms
lt: Terminai

en: next
lt: toliau

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Down
lt: Žemyn

en: Close
lt: Uždaryti

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: Translations
lt: Vertimai

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Taxonomy Manager
lt: Sistematikos valdymas

en: Administer vocabularies with the Taxonomy Manager
lt: Administruoti žodynus su Taxonomy Manager

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
lt: Platesnės Taxonomy Manager nuostatos

en: No terms available
lt: Nėra terminu

en: Search String
lt: Paieškos eilutė

en: Remember all term specific data will be lost. This action cannot be undone.
lt: Atminkite, kad visi termunų duomenis bus prarasti. Šis veiksmas negrįžtamas.

en: Delete children of selected terms, if there are any
lt: Jei yra pašalinti visus pasirinktų terminų palikuonis.

en: If you have selected one or more terms in the tree view, the new terms are automatically children of those.
lt: Jei pasirinkote vieną ar kelis terminus medžio peržiūroje, naujas terminas bus jų palikuonis.

en: Add new terms
lt: Pridėti naują terminą

en: Merging of terms
lt: Sujungiami terminai

en: Moving of terms
lt: Perkeli terminai

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Keep old parents and add new ones (multi-parent). Otherwise old parents get replaced.
lt: Laikyti senus tėvukus ir pridėti naujus. Kitu atveju seni tėvukai bus pakeisti.

en: Whole Vocabulary
lt: Visas žodynas

en: Child terms of a selected term
lt: Pasirinkto termino palikuonis

en: Root level terms only
lt: Tik šakniniai terminai

en: Terms to export
lt: Terminai eksportavimui

en: Export now
lt: Eksportuoti dabar

en: No terms selected.
lt: Terminų nepasirinkta.

en: Please selected terms you want to move in the hierarchy
lt: Prašome pasirinkti terminus kuriuos norite perkelti.

en: Disabeling this feature speeds up the Taxonomy Manager
lt: Išjungus šią galimybę pagreitės Taxonomy Manager

en: Tool for administrating taxonomy terms.
lt: Sistematikos terminų administravimo įrankis.

en: Add new vocabulary
lt: Pridėti naują žodyną

en: Edit vocabulary settings
lt: Redaguoti žodyno nustatymus

en: No Vocabularies available
lt: Nėra Žodynų

en: Depth of tree
lt: Medžio gylis

en: The number of levels of the tree to export. Leave empty to return all levels.
lt: Eksportuojamo medžio lygiu skaičius. Jei paliksite tuščia bus grąžinamo visi lygiai.

en: Search field is empty
lt: Paieškos laukelis tuščias

en: No terms for deleting selected
lt: Šalinimui terminai nepasirinkti

en: Disable mouse-over effect for terms (weights and direct link)
lt: Išjungti pelės užėjimo efektą (svoriai ir tiesioginės nuorodos)

en: Pager count
lt: Kiekis puslapyje

en: Select how many terms should be listed on one page. Huge page counts can slow down the Taxonomy Manager
lt: Pasirinkite kiek terminų bus rodoma puslapyje. Didelis kiekis gali sulėtinti Sistematikos valdytoją

en: no language
lt: nėra kalbos

en: Resize tree
lt: Keisti medžio dydį

en: Search under selected terms
lt: Ieškoti pasirinktuose terminuose

en: Search within selected language
lt: Ieškoti pasirinktose kalbose

en: Double Tree
lt: Dvigubas Medis

en: Disable Double Tree
lt: Išjungti dvigubą medį

en: Move right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move left
lt: Perkelti kairėn

en: Switch selected terms and its children to the right voc
lt: Perjungti pasirinktus terminus ir jų palikuonis į dešinę

en: Switch selected terms and its children to the left voc
lt: Perjungti pasirinktus terminus ir jų palikuonis į kairę

en: Double Tree Settings
lt: Dvigubo medžio nustatymai

en: Specify settings for second tree. Choose the same vocabulary if you want to move terms in the hierarchy or if you want to add new translations within a multilingual vocabulary. Choose a different vocabulary if you want to switch terms among these vocabularies.
lt: Nurodykite antro medžio nuostatas. Pasirinkite tą patį žodyną jei norite perkelti terminus hierarchijoj arba norite pridėti vertimą daugiakalbiame žodyną. Pasirinkite kitą žodyną jei norite perjungti terminus tarp žodynų.

en: Vocabulary for second tree
lt: Antro medžio žodynas

en: Enable Double Tree
lt: Įjungti dvigubą medį

en: Go to the term page
lt: Eiti į termino puslapį

en: Your search string matches exactly one term
lt: Jūsų paieška tiksliai atitiko vieną terminą

en: Your search string matches !count terms:
lt: Jūsų paieška atitiko !count terminus:

en: No match found. Filtering root level terms starting with @search_string.
lt: Atitikimų nerasta. Filtruoti šakninius lygius pradedant @search_string.

en: Show unfiltered tree
lt: Rodyti nefiltruotą medį

en: Saving terms to language @lang
lt: Išsaugomi terminai kalbai @lang

en: Invalid selection. The resulting hierarchy would contain circles, which is not allowed. A term cannot be a parent of itself.
lt: Klaidingas pasirinkimas. Rezultatas bus begalinis ciklas, o tai neleidžiama. Terminas negali būt savo paties tėvukas.

en: Terms must be of the same language
lt: Terminai turi būt tos pačios kalbos

en: root level
lt: šakninis lygis

en: Terms %term_names moved to %parent_names
lt: Terminai %term_names perkelti į %parent_names

en: Invalid parent. The resulting hierarchy would contain circles, which is not allowed. A term cannot be a parent of itself.
lt: Klaidingas tėvukas. Rezultatas bus begalinis ciklas. Terminas negali būt savo paties tėvukas.

en: Terms must be of the same language.
lt: Terminai turi būt tos pačios kalbos.

en: Removed current parent form terms %terms.
lt: Terminams %terms pašalintas tėvukas.

en: Terms %terms moved to parents %parents.
lt: Terminai %terms perkelti tėvukams %parents.

en: This is not a multilingual vocabulary.
lt: Tai ne daugiakalbis žodynas.

en: Translation for %term2 - %term1 added.
lt: Vertimas %term2 - %term1 pridėtas.

en: Terms %terms moved to vocabulary %voc.
lt: Terminas %terms perkeltas į žodyną %voc.

en: Terms %terms moved to vocabulary %voc under parents %parents.
lt: Terminai  %terms moved perkelti į žodyną %voc tėvukui %parents.

en: Select all children
lt: Pasirinkti visus palikuonis

en: Go to term page
lt: Į termino puslapį

en: Enter a unique term name or a term id with 'term-id:[tid]'
lt: Įveskite unikalų termino pavadinimą arba termino id su 'term-id:[tid]'

en: Enter a unique term name or a term id with 'term-id:[tid]'. Separate multiple parent terms with commas.
lt: Įveskite unikalų termino pavadinimą arba id 'term-id:[tid]'. Jei renkatės daugiau nei vieną kiekvieną elementą atskirkite kableliu.

en: Terms added: %terms
lt: Pridėti terminai: %terms

en: Warning: Your input matches with multiple terms, because of duplicated term names. Please enter a unique term name or the term id with 'term-id:[tid]'
lt: Įspėjimas: Jūsų įvedimas atitinka kelis terminus, nes yra desidubliuojančių. Prašom įvesti unikalius terminų pavadinimus arba termino id su 'term-id:[tid]'

en: link to term page
lt: nuorodą į termino puslapį

en: Updated hierarchy
lt: Hierarchija atnaujinta

en: Invalid term selection.
lt: Klaidingas terminų pasirinkimas.

en: Removed parent
lt: Pašaltas tėvukas

en: Copy selected term names to the right voc.
lt: Kopijuoti pasirinktus terminus į dešini žodyną.

en: Copy selected term names to the left voc.
lt: Kopijuoti pasirinktus terminus į kairį žodyną.

en: Deleted terms: %deleted_term_names
lt: Pašalinti terminai: %deleted_term_names

en: Remaining child terms with different parents: %remaining_child_term_names
lt: Lieka dukteriniai terminai su skirtingais tėvukais: %remaining_child_term_names

en: Parent field is required.
lt: Tėvinis terminas privalomas.

en: Copied %terms to vocabulary %voc.
lt: Nukopijuoti %terms į žodyną %voc.

en: Copied %terms to vocabulary %voc under parents %parents.
lt: Nukopijuoti %terms į žodyną %voc kurio tėvukas %parents.

en: Term merge
lt: Terminų suliejimas

en: Remove selection
lt: Pašalinti žymėjimą

en: Destination term
lt: Tikslo terminas

en: Keep merged terms
lt: Palikti sujungtus terminus

en: Please enter a name into "Destination term"
lt: Prašome įvesti pavadinimą į "Tikslo terminas"

en: Please only enter single names into "Destination term"
lt: Prašome įvesti tik vieną pavadinimą į "Tikslo terminas"

en: Terms %term_names merged into %dest_term
lt: Terminai %term_names sulieti į %dest_term

en: Term merge module not found
lt: Terminų suliejimo modulis nerastas

en: -- Switch vocabulary --
lt: -- Perjungti žodyną --

en: One term per line. Child terms can be prefixed with a
            dash '-' (one dash per hierarchy level). Terms that should not become
            child terms and start with a dash need to be wrapped in double quotes.
            <br />Example:<br />
            animals<br />
            -canine<br />
            --dog<br />
            --wolf<br />
            -feline<br />
            --cat
lt: Vienas terminas eilutėje. Dukteriniai terminai gali būt su priešdėliu '-' (vienas brūkšnelis vienam lygiui). Terminai kurie neturi būt dukteriniai ir prasideda su brūkšniu turi būt su kabutėmis. <br />Pavyzdžiui: <br /> gyvūnai<br /> -laukiniai<br /> --vilkas<br /> --šernas<br /> -naminiai<br /> --karvė

en: You can change the parent of one or more selected terms.
          If you leave the autocomplete field empty, the term will be a root term.
lt: Galite pakeisti pasirinktino termino tėvinį elementą. Jei tėvuko laukelį paliksite tuščią jis bus laikomas šakniniu.
