Taxonomy Manager (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Search
ps: لټون

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: All
ps: ټول

en: next
ps: بل

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Close
ps: تړل

en: Toolbar
ps: توکپټه
