Taxonomy Manager (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Export
eu: Esportatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Up
eu: Gora

en: Terms
eu: Terminoak

en: next
eu: hurrengoa

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Down
eu: Behera

en: Close
eu: Itxi

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza
