Taxonomy Manager (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Search
fa: جستجو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Parents
fa: والدها

en: Export
fa: استخراج

en: Add
fa: افزودن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: All
fa: همه

en: Up
fa: بالا

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: next
fa: بعدی

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Down
fa: پایین

en: Close
fa: بستن

en: Confirmation
fa: تایید

en: Search options
fa: اختیارات جستجو

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fa: یک انتخاب غیر مجاز شناسایی شده است. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Add Translation.
fa: افزودن ترجمه.
