Taxonomy Manager (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Parents
ka: მშობლები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: next
ka: შემდეგი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ka: დაფიქსირდა არასწორი არჩევანი. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ საიტის ადმინისტრატორს.
