Taxonomy Manager (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Parents
lv: Vecāki

en: Export
lv: Eksportēt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Up
lv: Augoša

en: next
lv: nākamais

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Down
lv: Dilstoša

en: Close
lv: Aizvērt

en: Search options
lv: Meklēšanas iespējas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Source language
lv: Avota valoda
