Taxonomy Manager (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Export
pl: Eksportuj

en: Move
pl: Przenieś

en: Add
pl: Dodaj

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: Up
pl: W górę

en: Merge
pl: Połącz

en: Terms
pl: Terminy

en: next
pl: nast.

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Down
pl: W dół

en: Close
pl: Zamknij

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Search options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Administer vocabularies with the Taxonomy Manager
pl: Administrowanie słownikami za pomocą Taxonomy Manager

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
pl: Zaawansowane ustawienia modułu Taxonomy Manager

en: Taxonomy Manager - %voc_name
pl: Menedżer taksonomii - %voc_name

en: Search String
pl: Szukana fraza

en: Remember all term specific data will be lost. This action cannot be undone.
pl: Pamiętaj, że wszystkie dane terminów będą utracone. Ta operacja nie może być cofnięta.

en: Delete children of selected terms, if there are any
pl: Usuń elementy podrzędny wybranych terminów, jeżeli jakieś są

en: If you have selected one or more terms in the tree view, the new terms are automatically children of those.
pl: Jeżeli wybrano jeden lub więcej terminów w widoku drzewa nowe terminy będą automatycznie ich terminami podrzędnymi.

en: Add new terms
pl: Dodaj nowe terminy

en: Merging of terms
pl: Łączenie terminów

en: Moving of terms
pl: Przenoszenie terminów

en: Parent term(s)
pl: Termin(y) nadrzędne

en: Keep old parents and add new ones (multi-parent). Otherwise old parents get replaced.
pl: Zachowaj stare nadrzędne i dodaj nowe (dla terminów mających wiele nadrzędnych). W innym przypadku stare nadrzędne będą nadpisane.

en: Whole Vocabulary
pl: Cały słownik

en: Child terms of a selected term
pl: Podrzędne dla wybranego terminu

en: Root level terms only
pl: Tylko terminy główne

en: Terms to export
pl: Terminy do eksportu

en: Export now
pl: Eksportuj teraz

en: No terms selected.
pl: Brak zaznaczonych terminów.

en: Please selected terms you want to move in the hierarchy
pl: Proszę zaznaczyć terminy, które chcesz przesunąć w hierarchi

en: Disabeling this feature speeds up the Taxonomy Manager
pl: Wyłaczenie tej funkcji przyspieszy działanie Taxonomy Manager

en: Add new vocabulary
pl: Dodaj nowy słownik

en: Edit vocabulary settings
pl: Edytuj ustawienia słownika

en: Depth of tree
pl: Głębokość drzewa

en: The number of levels of the tree to export. Leave empty to return all levels.
pl: Liczba poziomów drzewa do eksportu. Pozostaw puste, aby zwrócić wszystkie poziomy.

en: Search field is empty
pl: Pole wyszukiwania jest puste

en: No terms for deleting selected
pl: Nie zaznaczono żadnych terminów do usunięcia

en: Select how many terms should be listed on one page. Huge page counts can slow down the Taxonomy Manager
pl: Wybierz ile terminów powinno pojawić się na jednej stronie. Duże ilości mogą spowolnić działanie modułu Taxonomy Manager

en: Taxonomy Manager Autocomplete
pl: Auto-uzupełnienie Menedżera Taksonomii

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
pl: Ten termin należy do słownika wielojęzycznego. Można ustawić w jakim jest języku.

en: no language
pl: bez języka

en: Resize tree
pl: Zmień rozmiar drzewa

en: Search under selected terms
pl: Szukaj według wybranych terminów

en: Double Tree
pl: Podwójne drzewo

en: Disable Double Tree
pl: Wyłącz podwójne drzewo

en: Move right
pl: Przesuń w prawo

en: Move left
pl: Przesuń w lewo

en: Double Tree Settings
pl: Ustawienia podwójnego drzewa

en: Specify settings for second tree. Choose the same vocabulary if you want to move terms in the hierarchy or if you want to add new translations within a multilingual vocabulary. Choose a different vocabulary if you want to switch terms among these vocabularies.
pl: Określ ustawienia dla drugiego drzewa. Wybierz ten sam słownik jeżeli chcesz przenosić terminy w hierarchii lub dodać nowe tłumaczenia w słowniku wielojęzykowym. Wybierz inny słownik jeżeli chcesz przenosić terminy między słownikami.

en: Vocabulary for second tree
pl: Słownik dla drugiego drzewa

en: Enable Double Tree
pl: Włącz podwójne drzewo

en: Go to the term page
pl: Przejdź na stronę terminu

en: Show unfiltered tree
pl: Pokaż niefiltrowane dzewo

en: Saving terms to language @lang
pl: Zapisywanie terminów do języka @lang

en: Terms must be of the same language
pl: Terminy muszą być w tym samym języku

en: root level
pl: poziom główny

en: Terms %term_names moved to %parent_names
pl: Terminy %term_names zostały przeniesione pod %parent_names

en: Invalid parent. The resulting hierarchy would contain circles, which is not allowed. A term cannot be a parent of itself.
pl: Niewłaściwy nadrzędny. W takiej hierarchi wystąpiłyby by cykle, a to jest niedopuszczalne. Termin nie może być nadrzędny dla samego siebie.

en: Terms must be of the same language.
pl: Terminy muszą być w tym samym języku.

en: Removed current parent form terms %terms.
pl: Usunięto bieżącego nadrzędnego dla terminów %terms.

en: Terms %terms moved to parents %parents.
pl: Terminy %terms przesunięto do nadrzędnych %parents.

en: Selected terms are of the same language.
pl: Wybrane terminy są w tym samym języku.

en: This is not a multilingual vocabulary.
pl: Ten słownik nie jest wielojęzyczny.

en: Translation for %term2 - %term1 added.
pl: Tłumaczenie dla %term2 - %term1 zostało dodane.

en: Terms %terms moved to vocabulary %voc.
pl: Terminy %terms zostały przeniesione do słownika %voc

en: Terms %terms moved to vocabulary %voc under parents %parents.
pl: Terminy %term zostały przeniesione do słownika %voc jako podrzędne do %parents

en: Select all children
pl: Wybierz wszystkie podrzędne

en: Go to term page
pl: Przejdź na stronę terminu

en: Enter a unique term name or a term id with 'term-id:[tid]'. Separate multiple parent terms with commas.
pl: Podaj unikalną nazwę terminu lub id terminu z 'term-id:[tid]'. Oddziel kolejne terminy nadrzędne przecinkami.

en: Remove selection
pl: Odznacz wybrane

en: -- Switch vocabulary --
pl: -- Zmień słownik --

en: One term per line. Child terms can be prefixed with a
            dash '-' (one dash per hierarchy level). Terms that should not become
            child terms and start with a dash need to be wrapped in double quotes.
            <br />Example:<br />
            animals<br />
            -canine<br />
            --dog<br />
            --wolf<br />
            -feline<br />
            --cat
pl: Jeden termin na linię. Elementy podrzędne mogą być wpisane z myślnikiem '-' (jeden myślnik na każdy poziom hierarchii). Terminy, które nie mają być podrzędnymi, ale zaczynają się od myślnika, należy umieścić w cudzysłowie. <br />Przykład:<br /> zwierzęta<br /> -psowate<br /> --pies< br /> --wilk<br /> -kotowate<br /> --kot

en: You can change the parent of one or more selected terms.
          If you leave the autocomplete field empty, the term will be a root term.
pl: Możesz zmienić termin nadrzędny jednego lub więcej wybranych terminów. Jeżeli pozostawisz pole auto-uzupełniania puste termin będzie terminem głównym.

en: Are you sure you want to delete all selected terms?
pl: Czy na pewno usunąć wszystkie wybrane terminy?

en: Deleting a term will delete all its children if there are any.
pl: Usunięcie terminu spowoduje również usunięcie jego elementów podrzędnych, jeżeli jakieś istnieją.
