Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Export
az: Eksport

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Up
az: Yuxarı

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Close
az: Bağlı

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Source language
az: Mənbə dili
