Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Parents
bo: མ་ཁོངས

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bo: འདིར་ཚུལ་དང་མི་མཐུན་པའི་གདམ་ཚན་ཞིག་རྟོགས་ཡོད་པས། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་བ་གནང་རོགས།

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Parent term(s)
bo: མ་ཁོངས་ཀྱི་ཐ་སྙད
