Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Up
hy: Վերև

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hy: Անօրինական ընտրությունն է հայտնաբեվրել:  Խնդրում ենք կապնվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:
