Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Move
te: తరలించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: next
te: తదుపరి

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
te: ఉచిత విరుద్ధమైన ఎంపికను గమనించాం. సైటు నిర్వాహకుణ్ణి సంప్రదించండి.

en: Source language
te: మూల భాష
