Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Parents
et: Vanemad

en: Export
et: Ekspordi

en: Move
et: Liiguta

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Up
et: Üles

en: Terms
et: Terminid

en: next
et: järgmine

en: Select all
et: Vali kõik

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Down
et: Alla

en: Close
et: Sulge

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Search options
et: Otsingu seaded

en: Translations
et: Tõlked

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Source language
et: Algne keel
