Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Parents
jv: Baboné

en: Export
jv: Ngékspor

en: Add
jv: Tambah

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Up
jv: Munggah

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Down
jv: Mudhun

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
jv: Pilihan ilegal kedetèksi. Mangga dihubungi administrator pengelola situs.
