Taxonomy Manager (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Export
sr: Извоз

en: Confirmation
sr: Потврда

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sr: Откривен је недозвољен избор. Молимо обратите се администратору сајта.
