Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Preview
ast: Entever

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
