Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Assign
be: Прызначыць
