Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Assign
bg: Добави
