Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Vocabulary
bs: Riječnik
