Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Assign
cs: Přiřadit
