Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Assign
cy: Trosglwyddo
