Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Preview
da: Gennemse

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Assign
da: Tildel

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
