Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Assign
el: Προσδιορισμός
