Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Assign
eo: Atribuigu
