Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Assign
fi: Liitä tilanteeseen

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
