Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Edit
fr: Modifier

en: Preview
fr: Aperçu

en: Utilities
fr: Utilitaires

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Assign
fr: Associer

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
