Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Assign
hr: Dodijeli
