Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Preview
id: Pratinjau

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Assign
id: Kaitkan
