Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Vocabulary
is: Orðaforði
