Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Preview
it: Anteprima

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Assign
it: Assegna
