Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Preview
ja: プレビュー

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Assign
ja: 割り当て

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
