Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Assign
jv: Canthélna
