Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Assign
ka: მინიჭება
