Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Assign
kk: Тағайындау
