Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Assign
km: កំណត់
