Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Utilities
kn: ಸವಲತ್ತುಗಳು
