Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Assign
ku: پێسپاردن
