Taxonomy manager lite (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
